HellermannTyton 111-04805 T50R-PA66-YE Kábelkötöző 200 mm Sárga 100 db - Jelenlegi ára: 4 250 Ft
A termék kiszállítása január második hetében várható.
HellermannTyton 111-04805 T50R-PA66-YE Kábelkötöző 200 mm Sárga 100 db
Termék azonosító: 794753
Kábelköteg 200x4. 6 mm, sárga
Sárga
Kábelkötöző hossza 200 mm
Kábelkötöző
Fogazat: Belső
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid ? Fogazat: Belső ? Gyártói szám: T50R-PA66-YE (100) ? Hőmérséklet (max. ): 85 °C ? Hőmérséklet (min. ): -40 °C ? Kábelkötöző hossz: 200 mm ? Kábelkötöző szélesség: 4. 60 mm ? Köteg ? (max. ): 50 mm ? RoHS konform: Igen ? Szín: Sárga ? Tartalom: 100 db ? Termék típus: Kábelkötöző